x

çok amaçlı saha yapımı

Çok amaçlı sahalar okul ve site gibi yerleşim yerlerinde tercih edilir. Kapalı veya açık olarak yapılır. Basketbol, voleybol, futbol ve tenis oynanabilir. çok amaçlı sahaları yapan firmalar ve

çok amaçlı saha yapım firması 

çok amaçlı spor sahası olarak arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Çok amaçlı sahalar kullanışlı

pratik ve birden çok oyunun oynanmasına olanak sağlayan, düşük maliyetli sahalardır. Genellikle okullarda, sitelerde ve otellerde çok amaçlı sahalar kullanılmaktadır.
Çok amaçlı saha; tenis, basketbol, voleybol faaliyetlerinin tek bir sahada gerçekleştirilebildiği sahalardır. Çok amaçlı sahalar, hem açık hem de kapalı olarak yapılabilmektedir.

Çok Amaçlı Halı Saha yapımında

önce, drenaj kanallarının kazılır ve drenaj boruları döşenir. Drenaj borularının ana drenaj hattına bağlanır ve drenaj kanallarının filtre malzemesi ile doldurulduktan sonra, Saha yüzeyinin sıkıştırılması sağlanır ve saha yüzeyine keçe serilir. Bu işlemin ardından, saha yüzeyine sentetik çim serilerek, kesimi ve yapıştırma işlemi yapılır. Saha içi çizgilerinin yerlerinin tespit edilmesi, kesiminin yapılması ve yapıştırılmasının ardından, kum dolgunun yapılmasından sonra çok amaçlı saha yapımı tamamlanmış olmaktadır.

Çok amaçlı saha

yapımında güvenilir, alanında deneyimli bir firma ile çalışmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Çok amaçlı saha yapımı konusunda kendisini ispatlamış olan firmamız Grup saha sistemleri, çok amaçlı saha yapımı alanında hizmet vermeye devam ediyor.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren ve saha yapımı uygulamalarında çığır açan firmamız Grup, saha yapımı firmaları arasında verdiği kaliteli hizmet anlayışı ile özel bir yere sahiptir. Saha yapımı ve fiyatları konusunda pek çok seçenek sunan ve müşteri odaklı çözümler üreten firmamız grup, kaliteden ödün vermeden, ekonomik fiyatlara çok amaçlı saha yapımı uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Çok Amaçlı Saha, Çok Amaçlı Halı Saha, Çok Amaçlı Tenis Saha, Çok Amaçlı Tenis Kortu Yapımı, Çok Amaçlı Spor Sahalar, Çok Amaçlı Basketbol Sahası,

çok amaçlı saha yapımı, çok amaçlı spor sahası yapımı, çok amaçlı saha yapan firmalar, çok amaçlı saha yapım firmaları olarak sizlere hizmet vermekyiz.

çok amaçlı saha yapımı, çok amaçlı spor sahası yapımı, çok amaçlı saha yapan firmalar, çok amaçlı saha yapım firmaları